do kasy suma: 0,00 zł
Dlaczego my ?

Dlaczego my?

Jeśli trafiłeś na tą stronę, to zapewne masz ten sam dylemat co wszyscy, którzy szukają najlepszych rozwiązań dla siebie i swojej rodziny, bezpiecznych a zarazem skutecznych w działaniu. W kilku zdaniach przedstawimy Tobie kilka różnic, które ułatwią Ci podjęcie właściwej decyzji.

Na co zwracać uwagę kupując koloidy ?

Standardowe koloidyKształt nano cząsteczki - a co za tym idzie rzeczywista maksymalna powierzchnia czynna. To chyba pierwsza i najważniejsza różnica pomiędzy produktami Vitacolloids a innymi koloidami srebra czy złota dostępnymi na rynku. Koloidy innych firm mają nanoczasteczki w kształcie zbliżonym do kuli ( sferyczne).
Powierzchnia deklarowana przez producentów będzie porównywalna z naszymi koloidami, natomiast jej rzeczywista powierzchnia czynna jest nieporównywalnie mniejsza. Cząsteczki sferyczne czyli w kształcie kuli, tak naprawdę mają jeden punkt styku na miejsce na które są nałożone.

Sytuację ilustruje zdjęcie po prawej stronie

Jak widać na powyższym rysunku rzeczywista powierzchnia styku tych koloidów jest bardzo mała. 

 

 

 

Jak wyglądają nano koloidy srebra lub złota firmy Vitacolloids ?

nano cząsteczka Vitacolloids Widać na załączonych zdjęciach, że płatkowy koloid naszej firmy posiada kilkukrotnie większą rzeczywistą 
 powierzchnię czynną. Cząsteczka nasza zachowuje się niczym kartka papieru położona na stole, która przylega
 do miejsca na które ma działać całą swoją powierzchnią.

 Efekt jest taki, że produkty Vitacolloids przy takim samym stężeniu zachowują wielokrotnie większą skuteczność działania lub otrzymujemy taką samą skuteczność przy zastosowaniu mniejszego stężenia. 


Proces produkcji
 - zdecydowana większość produktów konkurencji dostępnych na rynku ( złoto i srebro koloidalne) produkowana jest w procesach chemicznych. Uzyskują oni koloidy w niekrystalicznej formie jonowej z chemicznymi zanieczyszczeniami. 
- Koloidy Vitacolloids są produkowane w procesach fizycznych co pozwala uzyskać niejonowe nano-krystaliczne cząsteczki. Cząsteczki te są absolutnie czyste.
Wykazują najwyższą efektywność przy najniższej masie. 
Działanie ich jest dłuższe niż innych koloidów,
- W przeciwieństwie do innych nasze koloidy nie reagują na światło! Produkty konkurencji są żółte , lub zmieniają swój kolor pod wpływem światła
- Proces produkcji koloidów Vitacolloids jest ekonomiczny i ekologiczny. 

Zakres stężenia nanokoloidów.


Zakres stężenia produktów konkurencyjnych zwykle waha się w granicach 10 - 500 ppm.
Zdolności technologii , zgodnie z którą wytwarzane są nasze produkty pozwalają uzyskać stężenia koloidów na poziomie 15000 ppm!

Różnorodny nośnik. Absolutna przewaga nad konkurentami dotyczy również możliwości dostarczania naszych produktów w różnych nośnikach takich jak ( woda, alkohol, oleje), co stwarza szerokie możliwości współpracy z innymi producentami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl