do kasy suma: 0,00 zł
Nanotechnologia

Nanotechnologia

to stosunkowo młody termin, opisujący bardzo interesujący dział nauki. Dział ten zajmuje się tworzeniem różnych, bardzo małych struktur, które bardzo często są rozmiarów pojedynczych atomów. Nauka i rozwiązania , które powstają w szczególnie przydatne są w dziedzinie zdrowia, nowych technologii, wojskowej ale nie tylko. My ze swojej strony pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z zastosowaniem nanotechnologii w dziedzinie ochrony zdrowia.

Pomimo tego, że jest to nauka stosunkowo młoda, i niektóre rozwiązania w innych dziedzinach życia są jeszcze w fazie badań i testów, to produkcja nano koloidów, a w szczególności srebra koloidalnego oraz złota jest już bardzo dobrze poznana i była elementem wielu publikacji naukowych. 

Technologia produkcji niejonowych koloidów Vitacolloids

Nasze koloidy są produkowane w oparciu o unikalną na skalę światową technologię, która pod względem zaawansowania absolutnie wyprzedza wszystkie inne dostępne na rynku koloidy .  Pozwala ona uzyskać monokrystaliczną , niejonową strukturę płatkową srebra, złota oraz innych metali takich jak miedź, platyna.  Cząsteczki uzyskane tą metodą mają kształt Technologia ta jest unikatem dlatego podlega ochronie patentowej w USA i całej unii Europejskiej. Dlatego trudno jest szukać tych rozwiązań w innych produktach dostępnych na naszym rynku.  

UWAGA !

  • Podczas gdy dla innych producentów uzyskanie koncentracji rzędu 200 - 500 ppm jest nie lada wyzwaniem, to technologia Nano Technologies Group Inc USA pozwala na uzyskanie koloidów o koncentracjach aż do 15 000 ppm !!!
  • Technologia Nano Technologies Group Inc, USA pozwala uzyskiwać koloidy w oparci o różne nośniki , nie tylko wodę, dlatego jesteśmy w stanie dostarczać Państwu koloidy srebra, złota w różnych olejach, płynach co daje nieograniczone możliwości stosowania ich w różnych dziedzinach.

O tym jaka jest różnica pomiędzy standardowymi koloidami a naszymi produktami można dowiedzieć się w dziale Dlaczego My.

Co jest takiego unikalnego w tej metodzie ?

  • pozwala uzyskać koloidy o wyjątkowej monokrystalicznej strukturze.
  • produkty są wolne od chemicznych zanieczyszczeń powierzchniowych
  • nano cząsteczki mają kształt płatków (płytek) co daje maksymalną powierzchnię czynną.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl